İstanbul'da trafiği! O yollar kapatılıyor

Shakira'nın İstanbul'da vereceği konser nedeniyle bugün bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Vodafone Park'ta gerçekleşecek konser nedeniyle Küçük Çiftlik Caddesi Şehitler Tepesi'ne dönüşlerin, stat arkası Asker Ocağı Caddesi Süzer Plaza gerisinden kapatılarak Dolmabahçe istikametine akım verilmeyeceğini, Taksim-Harbiye yönü ve Bomonti Tünel'in de kapatılacağını duyurdu.

Açıklamada, "Gümüşsuyu MKE önünden kapama yapılarak akım Dolmabahçe istikametine verilmeyecek, Dolmabahçe Tünel Bomonti girişinden Dolmabahçe istikameti araç trafiğine kapatılacak, Mete Caddesi'nden Bedri Karafakioğlu Caddesi istikametine akım verilmeyecek, Kadırgalar ışıklardan Kadırgalar Caddesi istikametine akım verilmeyecek, Dolmabahçe Tünel çıkışından kapama yapılarak akım stat arkasına gönderilemeyecek." denildi.


Ünlü şarkıcıyı görüntülemek için havalimanına gelen gazeteciler, Shakira'ya baklava ikramında bulundu.

Açıklamada, alternatif güzergahlara ilişkin, "Teşvikiye Caddesi Süleyman Seba Caddesi istikameti, Mete Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Yedikuyular, Taksim istikameti, Mecidiyeköy istikameti, Sıraselviler Caddesi, Mete Caddesi, Cumhuriyet Caddesi istikameti, Mete Caddesi'nden Cumhuriyet Caddesi istikameti Tarlabaşı , Refik Saydam Caddesi istikameti, Meclis-i Mebusan Caddesi ve Barbaros Bulvarı istikameti, Piyalepaşa Bulvarı ve Hürriyettepe ışıklar istikameti" bilgisi paylaşıldı.

, El Dorado Dünya Turnesi kapsamında saat 21.00'de sahne alacak.

SHAKIRA'YI KULİSİNDE ŞIMARTACAKLAR

Shakira, tüm kulisinin beyaz ağırlıklı eşyalardan oluşmasını, kendi giyinme ve dinlenme odasının yanı sıra çocukları 5 yaşındaki Milan ve 3 yaşındaki Sasha için de ayrı bir aile odası istemişti. Mudo Concept, Shakira'nın bu istekleri için yerden aydınlatma, dört kişilik yemek masası ve rahat koltuklardan oluşan bir kulis tasarladı. Marka, Milan ve Sasha için hazırlanacak olan aile odasını ise çocuk güveliğini ön planda tutacak şekilde güvenli eşyalarla düzenledi. Ünlü sanatçının kulisinde olmasını istediği yüzde 70 kakaolu bitter çikolataları ise, Türkiye'nin gurme çikolata üreticisi Vakko Chocolate'tan. Shakira'nın kulisinde çocukları için de yoğun çilek ve deniz tuzu aromalı çikolatalar yer alacak. Kendisi ve ailesi için beyaz havlu isteyen şarkıcının bu talebini de Haremlique Istanbul yerine getiriyor. İlhamını Osmanlı temalarından alan marka, sadece beyaz olması şartı koyulan havlular hazırlamakla kalmadı, tüm aileye isimlerinin baş harflerinin özel olarak işlendiği yüzde 100 mısır pamuğundan üretilmiş özel bornozlar tasarladı.

BİZE ULAŞIN