Kürk mantolu Mehmet

Yeni yılda vizyona girecek ‘Martıların Efendisi’ adlı sinema filminde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mehmet Günsür, Nişantaşı’nda kürküyle objektiflere yansıdı.

Ünlü oyuncu , Nişantaşı sokaklarında kürlü haliyle oldukça dikkat çekti. Günsür, işleri ve ailesi için sık sık Roma - İstanbul arasında mekik dokuduğunu söylerken, "Eve geç gitsem çocuklarım darılır. O yüzden Roma'ya haftada iki kez gidip geliyorum, çok da zor olmuyor biliyorsunuz biraz yakın yerler" dedi.

'GİŞE DEĞİL SANAT FİLMİ YAPTIK'
Filmin fragmanında Bige Önal'la sevişme sahneleri dikkat çeken Günsür, gişeye hitap eden iş yapmadıklarını anlatıp şöyle devam etti: "Filmimizi gişe filmi olarak görmüyoruz. Çok izlensin istiyoruz ama diğer romantik komedi filmlerine göre farklı kulvardayız. O yüzden bizim seyircimiz ayrı, izleyiciler filme farklı bir istekle gelecek biz gişeyi düşünmeden istediğimiz hikayeyi anlatmak istedik, sanatsal yönü olan bir film yaptık. İzleyicileri farklılaştırmak istemiyorum ama bir romantik komediye giderken izleyicilerin beklentileri farklıdır ama bu filimde öyle bir beklenti olmayacak. Bakalım ağızdan ağıza ne konuşulacak bu önemli bizim için. Bu bir romantik komediye gidermiş gibi gidilecek bir film değil. Başka bir film başka bir hikâye. Don Kişot hikâyesi aslında bir adam ve karşısında bir dünya öyle bir film bu" dedi.

BİZE ULAŞIN