El Camino: A Breaking Bad Movie hakkında

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dünyaca ünlü dizi Breaking Bad'in film uyarlaması El Camino: A Breaking Bad Movie Netflix'te yayınlandı.

Giriş Tarihi: 14.10.2019 11:30 Güncelleme Tarihi: 15.10.2019 11:16

Dizinin ve aynı zamanda filmin başrol oyuncusu Aaron Paul, 6 yıl sonra yeniden Jesse Pinkman karakterine dönüşme hikayesini anlattı "Çalıştığım en gizli projeydi" dedi. Paul, "Bir hikaye olduğunu keşfettim ve bu Jesse'nin hikayesi, bu filmin konusu hayatta kalmak." diyerek açıkladığı 2 saat 2 dakikalık El Camino: Bir Breaking Bad Movie Netflix'te yayına girdi.

El Camino: A Breaking Bad Movie, Breaking Bad sonrası Jesse Pinkman'ın federallerden kaçış serüveni anlatılıyor. Breaking Bad'de gösterdiği performans ile Emmy ödülü kazanan Aaron Paul, filmde yeniden Jesse Pinkman rolüyle seyirci karşısına çıkıyor.

Yayınlandığı 2008 ve 2013 tarihleri boyunca yoğun ilgi gören ve hala televizyon tarihinin en çok sevilen dizileri arasında gösterilen Breaking Bad'in finalinden sonra en merak edilen konulardan bir tanesi de Bryan Cranston'ın hayat verdiği Walter White karakterinin yaşayıp yaşamadığıydı.

Breaking Bad'i dizi dünyasına kazandıran ve filmin yazarlığıyla birlikte yönetmenliğini de üstlenerek filmle ilgili endişeleri sonlandıran Vince Gilligan daha önce bu sorunun cevabını The Rich Eisen Show'da kesin olarak verdi: Walter White öldü. Bu resmi ölüm ilanına rağmen Bryan Cranston'ın El Camino: A Breaking Bad Movie'de yer alacağının resmi olarak açıklanmasıyla dizi hayranları rahat bir nefes aldı.

Filmde Breaking Bad evrenindeki birçok karakterin geçmişine (flashback) dönüş yapılacak. Bu sayede Walter White son kez de olsa Albuquerque sokaklarında seyirci karşısına çıkacak. Üstelik bu karakterler arasında, Jesse'nin ekibinden Badger ve Skinny Pete de var.

BİZE ULAŞIN