’nin Kraliçe Elizabeth’ten aldığı ders

Angelina Jolie Kraliçe Elizabeth’i anlatacak olan ‘The Queen’s Green Planet’ belgeseline konuştu. Jolie hayatı boyunca çocuklarına aktardığı en önemli derslerin altında Kraliçe Elizabeth’in yattığını söyledi.

çocuklarına öğrettiği en önemli dersleri Kraliçe Elizabeth'ten aldığını söyledi. Afrika ülkesi Namibya'dayken Kraliçe'yi anlatan The Queen's Green Planet belgeseline konuşan Jolie "Buraya gelip çocuklara, 'İşte ağaç dikmenin önemi' demek, Majestelerinden öğrendiğim ve çocuklarıma öğretebileceğim en büyük ve en önemli mesajdı." dedi.

"Çocuklarım bana 'Ağaç dikmek Kraliçe için neden önemli? İngiltere Kraliçesi neden Afrika'da ağaç dikmeyi önemsiyor?' diye sordular" diyen Jolie çocuklarına "Dünyanın dört bir yanındaki insanlara önem veren, gerçekten çok güzel bir kadın olan Kraliçe, geleceği önemsiyor, sizin torunlarınızın ve kendi torunlarının doğanın ve diğer kültürlerin tadını çıkarmasını istiyor. Bunun gerçekten önemli olduğunu düşünüyor ve ben de ona katılıyorum." dediğini açıkladı.

BİZE ULAŞIN