Dune: Part II Yolda

Timothée Chalamet ve Zendaya'lı Dune'un kadrosuna Austin Butler, Florence Pugh gibi isimler ekleniyor. Dune: Part II, 1 Mart'ta vizyonda.

Dune: Part II Yolda

Yazı Ece Büyükçolpan

2021'de vizyona giren, Zendaya ve Timothée Chalamet'li bilim kurgu yazarı Frank Herbert'ın aynı adlı roman serisinden uyarlanan Dune, kadrosunu genişletiyor. Bu kez hikâyede Elvis rolüyle çok hayran kazanan Austin Butler ve Oppenheimer'ın hırçın kızı Florence Pugh'yu göreceğiz. Bu arada, Dune: Part II'nun ilk görüntüleri yayınlandı.

Kimsenin hakkını yemeyelim, ikinci filmin kadrosu yalnızca bu isimlerden ibaret değil; Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Dave Bautista, Stellan Skarsgård, Javier Bardem, Léa Seydoux, Dave Bautista gibi yıldızlar yer alıyor. Dune: Part II, Chani ve Fremen ile birleşen Paul Atreides'in intikam yolculuğunu konu alacak. Paul Atreides, hayatının aşkı ile Dune evreni arasında seçim yapmak zorunda kalır.

İkinci film, Frank Herbert'in yarattığı Dune evrenini genişletiyor. Altı Akademi Ödülü alan ilk filmden sonra haliyle Dune: Part II hakkındaki beklentiler yüksek.

1 Mart 2024'te itibaren dünya genelinde gösterime girmesi planlanan filmin ikinci serisinden ilk kareler:

BİZE ULAŞIN