Brad Pitt ve Angelina Jolie yeniden görüşüyor

Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin arasındaki buzlar eridi. Boşandıklarından beri ilk defa çocuklar konusunda uzlaşmaya vardılar.

Giriş Tarihi: 28.05.2020 11:53 Güncelleme Tarihi: 28.05.2020 17:41

Daily Mail'in haberine göre, 2016 yılında ayrılan ve resmi olarak geçen yıl boşanan çift, çocukları Maddox (18), Pax (16), Zahara (15), Shiloh (14) ikizler Knox ve Vivienne'in (11) velayet sorununu çözmelerinin ardından ilişkilerini daha iyi bir yola soktu.

Brad Pitt'e yakın bir kaynak, "Brad için çocukları en önemli şey. Arkadaşlarına, hayatta pek çok şeyi çocuklarından öğrendiğini anlatıyor. O ve Angie velayet için anlaşınca ilişkileri de düzeldi" diye konuştu.

Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh gelecek hafta 14 yaşına giriyor. Kaynaklara göre Shiloh her iki ebeveyniyle de yakın ilişki içinde ve tüm aile birlikte doğum günü kutlaması yapmayı iple çekiyor.

44 yaşındaki Jolie ile 56 yaşındaki Pitt'in resmen boşandıklarından bu yana ilk kez bu kadar iyi bir ilişki kurdu. Çocuklar için bir velayet programı belirlendi. Program, ikilinin geçmişte yaşadıkları gerilimi yaratmaktan uzak. Çocuklar hem anneleri hem de babalarıyla zaman geçiriyor ve mutlu.

BİZE ULAŞIN