16 yaşındaki ABD'li genç Fortnite'dan kazandığı para ile bakın ne almak istiyor!

16 yaşındaki ABD'li Kyle Giersdorf, New York'ta düzenlenen Fortnite turnuvasını kazanarak 3 milyon dolarlık ödülün sahibi oldu.

Giriş Tarihi: 07.08.2019 10:04 Güncelleme Tarihi: 07.08.2019 10:04

16 yaşındaki ABD'li Kyle Giersdorf, New York'ta düzenlenen Fortnite turnuvasını kazanarak 3 milyon dolarlık ödülün sahibi oldu. 'Bugha' ismiyle yarışan Giersdorf final maçından sonra yaptığı açıklamada "Çok mutluyum. Mutluluğumu kelimeler tarif edemez" ifadelerini kullandı.100 oyuncunun yer aldığı Fortnite Dünya Kupası finallerinde 59 puanla şampiyon olan Giersdorf, en yakın rakibine 26 puan fark attı. Finallerde toplam 30 milyon dolarlık ödül dağıtıldı. Elde ettiği zaferle dünyanın en iyi Fortnite oyuncusu olan Kyle Giersdorf'un gösterdiği yetenek büyük takdir topladı. Giersdorf'un turnuvanın ilk maçında aldığı 'final kill' Twitter'da defalarca paylaşıldı.

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon programına konuk olarak katılan Kyle Giersdorf kazandığı para ile ne yapacağı sorusuna ise, "Paramın hepsini bir anda saçmak istemiyorum. Tek istediğim yeni bir masa ve belki de kazandığım ödülü koymak için bir masa daha" diyerek yanıt verdi.
BİZE ULAŞIN