Hearthstone Masters Tour Arlington başlıyor!

Tüm dünyada kullanıcısı bulunan ve oldukça sevilen kart oyunu Hearthstone, gün geçtikçe popüler olmaya devam ediyor. Yenilikleriyle oyun oynamayı daha heyecanlı hale getiren Hearthstone’da bu hafta sonu 2020’nin Masters Tour’u gerçekleşecek.

Giriş Tarihi: 31.01.2020 17:36 Güncelleme Tarihi: 31.01.2020 17:38

Hearthstone Masters Tour Arlington 31 Ocak ve 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek. Daha önce de düzenlenen Masters Tour'larla adından çok söz ettirmiş ve kullanıcılarını arttırmış olan Hearthstone, 2020'da düzenleyecekleri etkinlikleri de arttıracağını duyurmuştu.

Hearthstone Masters Tour Arlington 31 Ocak ve 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek. Daha önce de düzenlenen Masters Tour'larla adından çok söz ettirmiş ve kullanıcılarını arttırmış olan Hearthstone, 2020'da düzenleyecekleri etkinlikleri de arttıracağını duyurmuştu.HEARTHSTONE MASTERS TOUR ARLİNGTON İÇERİĞİ NEDİR?

Bu turnuva kapsamında 5 maç oynanacak, 1 deste ve 4 yasaklama olacak. 7-2'lik skora ulaşmayı başaran oyuncular Masters Tour Endonezya ve Masters Tour Jönköping'e katılabilecek. İlk gün İsviçre sistemi üstünden beş tur oynanacak. İkinci gün 3'ten fazla oyun kazananlar yine aynı sistem üzerinden 4 tur daha oyun oynama hakkı elde edecekler. Son gün yani 3. Gün ise en iyi 8 oyuncu belirlendikten sonra bunlar aralarında yarışacak ve bir kazanan olacak.

Her gün saat 18:00'de Arlington Espor Stadyumu'nda gerçekleşecek olan turnuvaların sunucuları; Dan "Frodan" Chou, TJ "Azumo" Sanders, Simon "Sottle" Welch, Erik "DoA" Lonnquist olarak belirlendi. Taban ödül ise: 250.000 Amerikan Doları olacak.

BİZE ULAŞIN