Lumberjack Outdoor Ayakkabı Koleksiyonu Maceracı Ruhun En Dinamik Eşlikçisi!

Gezgin giyim tarzı ile uyumlu, renk ve tasarımlarıyla da dikkat çeken Lumberjack Outdoor Ayakkabı Koleksiyonu, kadın, erkek ve çocuklara trend alternatifler sunuyor.

Giriş Tarihi: 15.10.2021 15:47 Güncelleme Tarihi: 19.10.2021 14:29

Sadece zorlu hava koşullarında değil günlük yaşantınızda da sizlere güvenle eşlik edecek konforlu Lumberjack Outdoor ayakkabı modelleri, ayak anatomisini destekleyen özel taban yapısı ve hava koşullarına olan uyumuyla tüm aktivitelerde outdoor tutkunlarının favorisi oluyor.

Esnek taban yapısıyla hareket etmeyi sevenlerin hayatına maksimum enerji katan modeller, siyah, hâkî bej ve gri renkleriyle öne çıkıyor. Doğada kullanım için tasarlanan modeller, güçlendirilmiş tabanı ile çamur, su ve toprak gibi yüzeylerde başarılı bir tutuş sergiliyor.

Ayağı kavrayan hafif ve şık modellere, dikkat çekici dikişler ve renkli bağcık detaylar eşlik ediyor. Kapüşonlu üstler, jeanler, bol pantolonlar ve günlük kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenen, klasik outdoor çizgisini takip eden Lumberjack Outdoor ayakkabı modelleri, soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi oluyor.

BİZE ULAŞIN