Yeni Jaguar E-PACE: Her Açıdan Dikkat Çekici

Yenilenen tasarım detayları ve 1.5lt benzinli motor seçeneği ile Yeni Jaguar E-PACE, her açıdan dikkat çekici.

Giriş Tarihi: 13.07.2021 15:51

Şık görünüm ile dinamik sürüş performansının eşsiz bir kombinasyonu olan Yeni Jaguar E-PACE, duyuları harekete geçirmek için doğdu. 1.5lt 160BG benzinli motor seçeneği ile sunulan Yeni Jaguar E-PACE, artık daha teknolojik, daha performanslı ve her açıdan dikkat çekici.

Dış tasarımındaki yeni çift "J" blade signature farlar ve daha geniş hava kanalları, Yeni Jaguar E-PACE'in genç ve dinamik tasarımındaki öne çıkan bazı detaylar.SÜRÜŞ PERFORMANSI

Çeviklik ve sürüş konforu arasında benzersiz dengeye sahip olan Yeni Jaguar E-PACE'i kullanmanın heyecanını keşfedin.TASARIM ÖZELLİKLERİ
Konfor ve karakter E-PACE'te birlikte ilerler. Uyumlu renkte dikişlere sahip deri koltuklar, kontrast dikiş ve iddialı renklerle tarzınızı öne çıkarın. Zengin materyal seçenekleriyle Yeni Jaguar E-PACE'inizi karakterinizle uyumlu hale getirin.

SAKLAMA OLANAKLARI
Jaguar E‑PACE'in estetik tasarımı, geniş yük alanına ve sınıfında öncü iç saklama alanlarına sahiptir. Geniş bir torpido gözü ve derin ön kapı cepleri gerekli olan eşyaları yakında tutmanızı sağlarken geniş bagajda uzun yolculuklarda ihtiyacınız her şeyi taşıyabilirsiniz.

ACTIVITY KEY
Suya ve darbeye karşı dayanıklı yeni isteğe bağlı/opsiyonel Activity Key3 ile aracınızı açabilir, kilitleyebilir ve çalıştırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte planladığınız açık hava faaliyeti ne olursa olsun artık geleneksel anahtarlara ihtiyacınız kalmayacak.

SIGNATURE DRL ÖZELLİKLİ PIXEL LED FARLAR
İsteğe bağlı Pixel LED farlar, Hareketli Yön Göstergelerine sahiptir. Adaptif Sürüş Huzmesi, karşıdan gelen araçların sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için ışık huzmesini otomatik olarak bölerken karanlıkta daha fazla görüş sağlar.

SÜRÜCÜ ASİSTANI
Jaguar E‑PACE şehir içinde dolaşmayı ve park etmeyi kolaylaştıran, otoyollarda sürüşü daha keyifli hale getiren sürücü asistanı özellikleriyle birlikte üretildi. Bu teknolojiler üzerinizdeki stresi hafifletmeye yardımcı olarak sürüşten alacağınız keyfi artırır.

JAGUAR AKSESUARLARI
Pratik aksesuarlarla Jaguar E-PACE'inize kişisel tarzınızı yansıtın. Geniş seçenekler sunan ürün yelpazesiyle otomobilinizi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN