Cüretkar İkili: Maserati ve David Beckham

İngiliz futbolunun efsanevi ismi ve şimdilerin stil ikonu David Beckham Maserati'nin yeni yüzü oldu.

Giriş Tarihi: 15.04.2021 12:22

İnovasyon, tasarım ve tutkuyu bir araya getiren bir yüzyıl, Maserati'yi dünyanın otomobil hakkında düşünme şeklini sonsuza dek değiştiren ikonik araçlar yaratmaya itti. Bugün bu benzersiz İtalyan tarifi, yeni bir küresel elçi olan David Beckham'ın gelişiyle yeni ve daha yüksek bir vitese geçiyor.

Küresel spor ikonu, hayırsever, iş adamı ve stil öncüsü: David Beckham, yolculuğunun bir sonraki ayağında Maserati'ye eşlik ederek, sınırları aşan ve markayı 21. yüzyılda lüks otomobilin ön saflarına taşıyan mükemmel bir ortak.

David Beckham şunları söyledi: "Maserati ile bu ortaklığa başlamak benim için heyecan verici bir zaman; En iyi yenilik ve tasarım için takdirimi paylaşan ikonik bir İtalyan markası. Tarihinin bu kadar önemli bir döneminde markayla yakın çalışmayı ve küresel ölçekte büyümesini sürdürmeyi dört gözle bekliyorum. "

Maserati ve David Beckham'ın değerlerini bir araya getiren ilk perde, yalnızca beklenmeyeni yapmanın mutlak sevinci için bir Maserati'de cüretkar bir sürüş eylemi gerçekleştiren David'i gören yenilikçi ruhu sergileyen ilham verici bir film. Film, Maserati Elçisinin markanın en üst düzey performans SUV'si Levante Trofeo'yu kullandığını görüyor.

"Maserati'de yeni bir bölümün başlangıcı ve benim için bu ortaklığa başlamak için heyecan verici bir zaman. Maserati, en iyi inovasyon ve tasarımın peşinde koşma konusundaki mükemmellik ve bağlılığıma olan takdirimi paylaşan ikonik bir küresel marka. Tutku ve bağlılık yaptığım her şeyde yatıyor ve Maserati de bu kararlılığı paylaşıyor."
David Beckham

BİZE ULAŞIN