Hollywood'da Kim Ne Kadar Kazanıyor?

Film yıldızları yeni filmlerindeki kazançlarıyla dudak uçuklattı.

Giriş Tarihi: 22.07.2022 15:32

Variety'nin haberine göre liste başında Tom Cruise var. Cruise'un dünya çapında 1.2 milyar dolar hasılat elde eden "Top Gun: Maverick"in bilet satışlarından, kişisel ücretinden ve vizyon sonrası dijital yayınlarından kazancının 100 milyon doları aşacağı tahmin ediliyor.

Antoine Fuqua filmi "Emancipation"da rol oynadığı için Will Smith'e ödenen ücret ise DiCaprio ve Pitt'ten daha fazla; 35 milyon dolar.

Apple, Leonardo DiCaprio'ya Martin Scorsese ile tarihi drama "Killers of the Flower Moon"da yeniden bir araya gelmesi ve Brad Pitt'e de adı henüz netleşmeyen Formula 1 draması için 30 milyon dolar ödeyecek.

DC'nin merakla beklenen filmi "Black Adam"da başrolü üstlenen Dwayne Johnson, başrolü Ryan Reynolds'la paylaşacağı müzikal "Spirited" için Will Ferrell, "Extraction 2" için Chris Hemsworth, "Hızlı ve Öfkeli 10" için Vin Diesel ve "Venom 3" için Tom Hardy 20 milyon dolar kazanacaklar.

Joaquin Phoenix ise ücretini en çok artıran oyuncuların başında geliyor. 2019 tarihli "Joker"den 4,5 milyon dolar kazanan aktörün ücreti, ikinci film "Joker: Folie à Deux" için 20 milyon dolara yükseldi.

"Barbie"deki rol arkadaşı Ryan Gosling ile aynı ücreti kazanan yani 12.5 milyon dolar alan Margot Robbie de kadın oyuncular arasında öne çıkıyor.

BİZE ULAŞIN