Hilton Dalaman'da Şehirden Kaçış

Hafta sonu tatillerini daha keyifli hale getirmek için spordan, müziğe, gastronomiden astrolojiye farklı konseptlerde hazırladığı atölye çalışmaları, söyleşiler ve etkinlikler ile Hilton Dalaman misafirlerine eğlenceyi doyasıya yaşatıyor.

Giriş Tarihi: 18.06.2021 14:28

"Şehirden kaçış" temasıyla hazırladıkları hafta sonunda misafirler şarabın hikayesini Levon Bağış'tan dinlerken burçların özelliklerini ve 2021'de burçları nelerin beklediğini Hande Kazanova'nın renkli anlatımı ile dinlediler. Ceyhun Yılmaz'ın özel bir show yaptığı hafta sonunda Sevil Memedova, Bilge Nihan, Su Voices gibi usta müzisyenler misafirlere tam anlamıyla müzik ziyafeti yaşattılar.Anatolian Sessions, Atakan ve Erkin ise gün batımı saatlerinde ve gece yarısından sonra beach barda sahne alarak müzik keyfini ikiye katladılar.

Geniş odaları ile lüks ve konforu doğayla içiçe deneyimlemeyi vadeden Hilton Dalaman'ın, 1500 dönümlük bir araziye mükemmel bir şekilde yayılan mimarisi, izole tatili tercih eden misafirlere güvende olduklarını tam anlamıyla hissettiriyor. Doğanın dinginliğini hissedeceğiniz konumu, yaz akşamlarınızı berrak bir gökyüzü ve yıldızlar ile buluşturuyor.

BİZE ULAŞIN