Ramy Youssef'in Oscar Görünümü, Farklı Dünyaları Bir Araya Getiriyor

Komedyen ve aktör, Zegna'dan bir ceket ve düğün haftası için giydiği özel tasarım bornozuyla kırmızı halıya hayatından bir parça katıyor.

Ramy Youssef'in Oscar Görünümü, Farklı Dünyaları Bir Araya Getiriyor

Yazı Gaby Keiderling

Çeviri Begüm Koçer

Hey, birinin bunu yapması lazım. En azından Ramy Youssef Oscar töreninde sunuculuk yapmaya hazırlanırken kendisine böyle söylüyor. Youssef, "Ne zaman televizyon için bir şey yapmakla meşgul olsam, bir arkadaşım bana böyle söyler," diye açıklıyor. "Bana, 'Hey, dostum, birinin bunu yapması lazım' der. Bunun en iyi yanı da onun bir doktor olması."

Bu yüzden büyük geceden birkaç gün önce, bunu tam olarak nasıl yaptığını öğrenmek için Poor Things'te başarılı bir performans sergileyen oyuncuyu yakalıyorum. Her şey Zegna ile başlıyor. Youssef, "İlginç olan şu ki Oscar ödülleri Ramazan'ın ilk gecesine denk geliyor," diyor. "Ne zaman Ramazan gecesi camiye gitsem cübbe giyerim. Bunun üzerine aklıma şöyle bir fikir geldi: 'Gerçekten güzel bir Zegna ceketi ile süper şık bir cübbe giymek nasıl olurdu?'" Bunun üzerine onlarla bu konu hakkında konuşmaya başladım ve herkes çok heyecanlandı."

BİZE ULAŞIN