Erkekler İçin Yaz Giyim Önerileri

Beymen Club Erkek Tasarım Müdürü Mehmet Akın, sezonun öne çıkan trendlerini anlatıyor.

Erkekler İçin Yaz Giyim Önerileri

Röportaj Derin Övgü Öğün

Beymen Club DNA'sını ve Beymen Club erkeğini nasıl tanımlarsınız? Şıklığı mı konforu mu önceliklendirir? Klasik kalıpların dışına çıkar mı?

Beymen Club erkeği hayatın içinde her an kendi stilini ve tavrını göstermekten keyif alır. Şehir içindeki koşturmacalı hayat ve sokağın dinamizmi, Club erkeğinin stilinde hem şık hem de konforlu detaylarla kendini gösterir. Beymen Club'ın DNA'sı, modern bir tarzı yansıtırken aynı zamanda rahatlık ve işlevselliği de ön planda tutar. Klasik kalıplardan vazgeçmeden, güncel detaylar ile her zaman stilinde yeniliğe açıktır.

Bu sezon, erkek koleksiyonlarında Paris, Milano, Londra podyumlarından gardıroplara sızacak ne gibi kesimler, renkler, dokulardan söz edebilirsiniz? Örneğin, geçtiğimiz sezonda öne çıkan ceketler, çizgili dokular, denim bu sezonda neye evrildi?

Yumuşak ve akıcı kumaşlar ön planda. Formal görünümler ultra yumuşaklıkla yeniden keşfediliyor. Şehir kıyafetlerinden ev giyimine kadar her yerde akışkan bir rahat giyim ve bol hacimli siluetler göreceğiz. Lyocell gömleklik, hafif saten ve tencel dokular öne çıkıyor. Renklerde rahatlatıcı ve neşeli bej paletine taze günlük lüks için vanilya ve asidik notalar eşlik ediyor. Gündelik şıklık için krem rengi monokrom takımlar, grafiksel, sportif şehirli bir görünüm için ise buttercream tonları dikkat çekiyor.

BİZE ULAŞIN