2023’te Dizilerin En Stil Sahibi 8 Erkeği

Listedeki bu 8 adam bu yıl ekranlarda iyi giyinmenin senaryosunu yeniden yazdı.

2023’te Dizilerin En Stil Sahibi 8 Erkeği

Yazı Trishna Rikhy / Çeviri Ece Büyükçolpan

Aslında benim tam zamanlı işim, erkek giyim hakkında yazmak. Ama tam zamanlı bir diğer işim daha var (para almasam da yine de üzerinde günde yaklaşık sekiz saat kadar çalıştığım): televizyon izlemek. Televizyona bayılıyorum! 2023 yılı, benim gibi büyük ekran karşısındayken arama motorunun küçük ekranına "Selling Sunset 7. sezonundaki Jason Oppenheim'ın giydiği Gucci tişörtü nereden edinebilirim" diye tıkır tıkır yazan insanlar için açıkçası harika bir yıl oldu.

Realite şovlarından dramalara ve aynı zamanda içinde bir nevi gerçeklik barındıran senaryolara kadar, bu yıl başrol oyuncuları için kesinlikle çok önem arz etti ve sonuç olarak da övmelere doyamayacağım erkek giyim stilleri ortaya çıktı. Sadık Esquire okuyucuları, Kendall Roy'un geçtiğimiz baharda Succession'ın son sezonunda stil oyununu ne kadar derinden vurguladığını, her pazar gecesi mental çöküntü eşliğinde Loro Piana ve Tom Ford imzalı tasarımlardan tutun Ted Lasso'dan Jamie Tatt ve Stone Island tulumlarına kadar birçok lüks kombin ortaya çıkardığını hatırlayacaklar.

Daisy Jones & the Six, denim gömlekler, kürk mantolar ve topuklu botlarla 70'lı yılların rock & roll havalarına dönerken The Last of Us, bizi Pedro Pascal'ın üzerinde flanel kumaş astarlı bir ceket ile mantar zombilerini öldürdüğü bir geleceğin kıyamet sonrası manzarasına götürdü. Ayrıca beyaz tişört ve bir çift Birkenstock sabonun asla gözden kaçırılmaması gereken iyi bir ikili olduğunu hatırlatan The Bear'ı kim unutabilir ki?

Eğer ki bu yıl bir göstergeyse, 2024'ün televizyon ekranlarında daha parlak, daha şık bir geleceğe doğru yol alıyoruz. Ama şimdilik 2023'ün ekranlardaki en iyi 8 erkek stiline göz atalım.

BİZE ULAŞIN