Yeni Bond’la Tanışın: 007 Aaron Taylor-Johnson

Daniel Craig'in yerini alabilecek pek çok isim yazılıp çizilse de o kritik teklif nihayet dün Aaron Taylor-Johnson'a götürüldü.

Yeni Bond’la Tanışın: 007 Aaron Taylor-Johnson

Yazı Ece Büyükçolpan

Cillian Murphy, Idris Elba, James Norton, Regé-Jean Page ve Henry Cavill derken beyazperdenin en ikonik karakterinin yeni yüzü için Kick- Ass, Bullet Train ve Avengers: Age of Ultron gibi filmlerden tanıdığımız İngiliz aktör Aaron Taylor-Johnson'a teklif götürüldü.

İngiliz The Sun gazetesine göre Aaron Taylor-Johnson, 2006'dan bu yana 007 bayrağını devralan Daniel Craig'in yerine düşünülen en son isim. Üstelik gayet de kuvvetli bir aday. Johnson'a yakın olduğu bilinen ancak adı açıklanmayan bir ismin "Bond rolü tam Aaron'ın işi, üstelik bu rolü kabul etmek için can atıyor," dediği iddia edildi.

Bond filmlerinin yapımcılığını üstlenen EON Productions da bu iddiayı destekliyor. EON Productions'a göre de Johnson'ın rolü kabul edip yeni Bond yüzü olduğunu duyurması an meselesi.

Aaron Taylor- Johnson haricinde beş ismin daha yeni Bond rolü için deyim yerindeyse yarıştığını belirtmiştik. Söz konusu çekişmeli hikâyeyi bilmeyenleriniz için yeni James Bond karakterinin gelişim sürecini paylaşıyoruz:

BİZE ULAŞIN