Teknoloji ve Lüks Bir Arada: Binghatti Rezidansları

Lüks gayrimenkul şirketi Binghatti, Fransız merkezli lüks otomobil markası Bugatti ile New York merkezli mücevher markası Jacob & Co. 'yu gayrimenkul projesi için bir araya getirdi.

Teknoloji ve Lüks Bir Arada: Binghatti Rezidansları

Teknoloji ve lüksü birleştirerek geliştirdiği gayrimenkul projeleri ile uluslararası platformlarda adından sık sık söz ettiren ve birçok global ödülün sahibi Dubai merkezli Binghatti Gayrimenkul, bugünlerde satışına başladığı iki yeni projesiyle yine dikkatleri üzerine çekmekten geri durmamanın yanında, sunduğu olağan üstü tasarımla odak noktası hâline geldi.

110 yıllık geçmişi ile adeta lüks otomobilin babası sayılan Fransız Bugatti ile New York merkezli lüks mücevher markası Jacob & Co.'nun ihtişam felsefesini Bugatti Residences by Binghatti ve Burj Binghatti Jacob & Co. Residence projeleriyle mimariye taşıyan Binghatti, bu iki yeni projesini geçtiğimiz günlerde Türkiye'de de yatırımcılara tanıttı.

Bodrum'da gerçekleşen tanıtıma Türkiye'den ve yurt dışından çok sayıda yatırımcı yoğun ilgi gösterdi. Başta Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere bölgesinde trend belirleyici bir konumda olan Binghatti Gayrimenkul'ün CEO'su ve Mimarlık Başkanı Binghatti Rezidans projesinde köklü Bugatti deneyimi sunulmakta ve dikkatleri üzerine çekmekte.

Muhammad Binghatti, yatırımcılarına lükste dünya standartlarını aşan bir anlayışla benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflediklerini ve bu kapsamda gayrimenkulde daha önce yapılmamış işlerle geri döndüklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN