Michelin Tescilli Yılbaşı Gecesi

Boğaz’ı kucaklayan konumu ile öne çıkan, Michelin Guide 2023 tescilli Lokanta Feriye, yılbaşı hazırlıklarını tamamladı. Feriye, yılbaşı özel programı ile 2023 yılını misafirleri ile karşılamaya gün sayıyor.

Giriş Tarihi: 15.12.2022 11:51

Ortaköy'de Boğaz'a nazır konumu ile şehrin yaşam merkezi haline gelen Feriye, yeni yıla dopdolu bir programla giriyor. Geçtiğimiz Ekim ayında dünyanın en prestijli restoran değerlendirme sistemlerinden biri olan Michelin Guide İstanbul'dan ve dünyaca ünlü seyahat sitesi TripAdvisor'dan iki büyük ödül elde eden Feriye, 31 Aralık akşamı misafirlerine unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak.

Yeni yıl coşkusunu misafirlerine yaşatmaya gün sayan Feriye'nin yılbaşı programı hem lezzet hem de eğlence dolu. Saat 19:30'da yılbaşı kokteyli ile başlayacak bu özel akşamda misafirler, 7 course'luk yılbaşı yemeğini deneyimleyecek. Feriye'nin başarılı Executive Chef'i Birkan Erköylü ve deneyimli mutfak ekibi tarafından mevsiminde yerel ürünler kullanılarak hazırlanan menü oldukça zengin. Badem Çorbası ile başlayan yılbaşı yemeğinde misafirler; Kürlenmiş Somon, URLA Mavi Kuyruk Karides, Zeytinyağlı Alabaş, Kaz Tirit, Bodrum Mandalina Sorbe ile lezzet deneyimi yaşayacak. Izgara Pazılı Lagos ve Bonfile Dilimleri olmak üzere iki ana yemek seçeneğinin yer aldığı menüde misafirler, tatlı sonu Çikolatalı Terin ile yapacak.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek bu özel yılbaşı programı; saat 22:30'da sahne alacak müzisyen Cem Pilevneli'nin performansı ve ardından saat 00:30'da başlayacak Murat Güney'in DJ performansı ile sona erecek.

BİZE ULAŞIN