Game of Thrones'un bir ay sürecek 10. yıl kutlamaları başlıyor

Game of Thrones'un 10. yıl kutlamaları bir ay sürecek. Etkinlik 10 Nisan'da HBO'da başlayacak.

Giriş Tarihi: 07.04.2021 12:37

Yayın kuruluşu HBO, Game of Thrones dizisinin "The Iron Anniversary" adı verilen 10. yıl kutlamalarının başladığını duyurdu. 1 ay sürecek olan "Game of Thrones" MaraThrone etkinliği, 10 Nisan'da HBO'da başlayacak.

Kutlamalara dizinin ilk sezonunun tüm bölümlerinin olduğu Game of Thrones "MaraThrone" arşivi ve 150'den fazla oyuncu röportajı, sahne arkası ekstraları, klipler ve fragmanların yer aldığı bir spot sayfası da dahil olacak.

Warner Bros, Consumer Products, Funko Pop figürlerinin de yer aldığı bir dizi ürünü de piyasaya sürecek. HBO Max'te yayınlanan tüm bölümlerle izleyiciler hayırseverlik amaçlarına yönelik para toplamak için dizinin çeşitli bölüm koleksiyonlarını ayrı ayrı izlemeye teşvik edilecek. İki hafta boyunca, dizinin oyuncu kadrosu nerelere yardım yapılacağını da açıklayacak.

İzlenmelerden elde edilen gelirlerin bağış amaçlı kullanılacağı "MaraThrone" etkinliği 10 Nisan'da başlatılacak. Çocuk ve kadın hakları için çalışan, doğanın korunması için kampanyalar yürüten kuruluşların da dahil olduğu süreçte oyuncu kadrosundan isimler iki hafta boyunca bu amaçlara vurgu yapacak.

Söz konusu etkinlikler evrende geçecek yeni diziler öncesinde büyük bir heyecan dalgası yaratacak gibi görünüyor.

BİZE ULAŞIN