Oscar Sofrasında Bir Türk!

96. Oscar Ödülleri’nin özel menüsü, Karaca “Red Carpet Collection” ile sunuldu.

Giriş Tarihi: 13.03.2024 09:34 Güncelleme Tarihi: 13.03.2024 09:34

Ürün tasarımlarında yakaladığı farklı çizgiyle dikkatleri üzerine çeken Karaca, son yıllarda hızlandırdığı yurt dışı açılımını ödül sezonunda kırmızı halıda yer alarak taçlandırdı. Sinemanın büyüsü, Hollywood'un görkemi ve yıldız olmanın parıltısından ilham alınarak tasarlanan "Red Carpet Collection", 10 Mart akşamı Hollywood yıldızları ile buluştu.

30 yıldır film endüstrisinin en prestijli ödül töreninin parti menülerini oluşturan dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck'ın hazırladığı yemekler, bu sene Karaca "Red Carpet Collection" ile görkemli ödül töreninde yıldız isimlere sunuldu.

"Red Carpet Collection" Galactic White, Galactic Black, Fine Pearl Extra Chanak, Streamline Hole, Streamline Middle, Streamline Saturn gibi Karaca'nın en beğenilen koleksiyonlarından seçilen 12 özel yemek takımından oluşuyor.

1973'te İstanbul'da kurulan ve Türk tasarımcıların elinden çıkan ürünleriyle yılın en görkemli kırmızı halı töreninde, yıldızların sofrasında yerini alan Karaca, bir Türk markası olarak ismini uluslararası arenada temsil etmenin gururunu yaşıyor.

BİZE ULAŞIN