Eleventy İlkbahar Yaz 2023 Koleksiyonu

"Procida" Adasına övgü

Giriş Tarihi: 31.03.2023 16:06 Güncelleme Tarihi: 12.04.2023 17:19

Eleventy İlkbahar Yaz '23 Koleksiyonu, İtalya'nın 2022 kültür başkenti "Procida" adasında geçen bir filmi yansıtıyor. Koleksiyon, kendine özgü pastel tonlarıyla birlikte;güneşin ve denizin yansıttığı büyüleyici renklerle Napoli'ye adetabir övgü niteliğinde.

Dikkat çekici ve soft renklerin ahenkli bir şekilde birleştiği koleksiyon; ada evlerinin soluk vanilya rengi, ahşap teknelerinin adaçayı yeşili, kumlu ve tozlu sokaklarının açık taş grisi ve ufukta solan berrak gökyüzünün beyaza kaçan mavisi ile türünün eşsiz bir renk paleti sunuyor.

Koleksiyonun narin ve zarif kumaşları ise "Procida"nın içten ve tarihi atmosferiyle hayat buluyor. Geleneksel İtalyan terzilik mirasının, teknolojik araştırmalarla harmanlandığı bu özel koleksiyon, birbiriyle uyumlu ve sade tasarımlar içeriyor. Özel nitelikli kumaşlar, günlük ve çok yönlü kullanım için klasik ama bir o kadar sportif bir tarz vaadediyor.

Eleventy'nin erkek koleksiyonunu birbirinden ayıran üç tarz: özel dikim, casual ve dikim tekniği olarak dikkatleri çekiyor Süet lazer mikro delikli kolej ceketi, Eleventy rafine görünümünü güçlendiren pres döküm fermuarlı pantolonlar ve dikişleri kontrast fitilli ve manşetleri grogren detaylı gömleklerle eşleşiyor.

Trikolar, hafif kaşmirden karışık ketene ve ipeğe kadar uzanıyor. Avalon ve kaşmir merino yünü; ipek, iki renkli vanise desenleri ve geometrik renk bloğu ile örgüye dönüşüyor. Kanvas, keten ve ada pamuğu, Eleventy'nin çevre dostu duruşuna eşlik ediyor.Özenle detaylandırılan eşsiz tasarımlar, titiz İtalyan işçiliğini yansıtan, on sekiz saate kadar süren özel üretimden geçiyor ve seçkin ve özenli Eleventy İlkbahar Yaz 2023 Koleksiyonu'nu oluşturuyor.

Yaz havasını deniz kenarında veya şehirde yaşamak isteyenlere seçkin alternatifler sunan koleksiyon, çizgili, asimetrik rugby stillere sahip havlu polo dokumaları barındırıyor.

Geniş denim renk paleti, klasik yöntemlere kıyasla Eleventy sürdürülebilirlik değerlerine tam olarak bağlı kalarak ve su tüketiminden tasarruf ederek "in-flow tekniği" olarak bilinen eko-ağartma işleminden geçiyor ve Eleventy'nin kendine has lüksünün tanımını oluşturuyor.

BİZE ULAŞIN