Paul Walker'ın Hollywood Şöhretler Kaldırımı’nda Yıldızı Olacak

Hollywood Bulvarı’nda eğlence sektöründen pek çok ismin onurlandırıldığı Şöhretler Kaldırımı’nın bu yılki isimleri açıklandı. 2013 yılında geçirdiği araba kazası sonucu hayatını kaybeden Paul Walker, bu yıl Şöhretler Kaldırımı'nda yıldız sahibi olacak isimler arasında yer alıyor.

Giriş Tarihi: 20.06.2022 15:12

Dünyaca ünlü isimlerin Hollywood Bulvarı'nda yıldız sahibi olduğu Şöhretler Kaldırımı'nda bu yıl kimlerin onurlandırılacağı açıklandı.

2013 yılında 40 yaşında iken bir araba kazasında hayatını kaybeden Amerikalı oyuncu Paul Walker, bu yıl Şöhretler Kaldırımı'nda yıldız sahibi olacak.

Walker'ın Hızlı ve Öfkeli serisinden rol arkadaşı Jordana Brewster, "Yıldızını alacaksın. Sonsuza dek ışıldayacaksın" notuyla paylaşım yaptı. Oyuncunun ani ölümü tüm dünyada büyük üzüntü yaratmıştı.

Paul Walker'ın Hızlı ve Öfkeli serisinden rol arkadaşı oyuncu ve rap şarkıcı Ludacris yıldız sahibi olacak isimler arasında yer alıyor.

PEK ÇOK İSİM ONURLANDIRILACAK
Jonas Kardeşler de bu yıl Hollywood Kaldırımı'nda yıldız sahibi olacak. Disney'de kariyer yolculuklarına başlayan kardeşler, yıllar sonra bir araya gelerek şarkı yapmaya devam etti.

Pulp Fiction, Kill Bill ve Gattaca gibi filmlerle tanınan Amerikalı oyuncu Uma Thurman, bu yıl Hollywood Bulvarı'nda onurlandırılacak. Oyuncu, Pulp Fiction'daki rolüyle Oscar'da 'En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu' adayı olmuştu.

Grey's Anatomy dizisiyle bilinen Amerikalı oyuncu Ellen Pompeo 2023 Şöhretler Kaldırımı listesinde yer alıyor.

BİZE ULAŞIN