Yakamoz S-245'in İlk Resmi Fragmanı Paylaşıldı

Yakamoz S-245, 20 Nisan’da Netflix izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Giriş Tarihi: 13.04.2022 14:05

Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin başrollerinde olduğu Yakamoz S-245 dizisinin ilk resmi fragmanını ve yeni görsellerini paylaştı.

Dizide, dünyanın başına gelen felaketten sonra hayatta kalan az sayıdaki insanın hikayesi anlatılıyor. Bunların arasında olan Tatlıtuğ'un karakteri deniz biyoloğu Arman ve ekibinin denizaltında yaşadıklarına odaklanan dizi, Mehmet Kurtuluş'un başrol oynadığı, yine bir Netflix yapımı 'Into the Night' ile bağlantılı.

YAKAMOZ S-245'İN KONUSU
Netflix, yeni dizisinin konusunu şu şekilde özetledi: "Yakamoz S-245, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, deniz altına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri zorlu mücadeleyi konu alıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan felaketin sonucunda, Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bilim ekibi insanlığı tehdit eden güneşten kaçabilmek için askeri bir deniz altına binmek zorunda kalır. Arman ve ekibi, bir yandan neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da içinde kapana kısıldıkları Yakamoz'un gerçek görevini sorgularlar. Bu durum Arman'ı onları denizaltında istemeyen askerlerle karşı karşıya getirir. Dışarıda Güneş içeride ise birbirlerine güvenmeyen bu iki grup arasında büyük mücadele yaşanır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek midir?"

Dizinin oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ (Arman), Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice), Ertan Saban (Umut), Ece Ceşmioğlu (Yonca), Onur Ünsal (Cem), Ecem Uzun (Rana), Jerry Hoffmann (Felix) ve Güven Murat Akpınar (Barış) gibi isimler bulunuyor.

Yakamoz S-245, 20 Nisan'da Netflix izleyicilerinin karşısına çıkacak.

BİZE ULAŞIN