The Witcher Prequel Dizisi "Blood Origin"den İlk Fragman

Hayranların merakla beklediği The Witcher: Blood Origin'in fragmanı yayınlandı.

Giriş Tarihi: 22.12.2021 10:12

The Witcher, ikinci sezonuyla resmi olarak Netflix'te yayına girdi ve hayranlar, prequel dizisi The Witcher: Blood Origin'in ilk resmi fragmanıyla yeni bir heyecana hazırlanıyor.

Her hikâyenin bir başlangıcı vardır. The Witcher: Blood Origin ile Kıta'nın tarihini keşfetmeye hazır mıyız? The Witcher'daki olayların yaşandığı dünyadan 1200 yıl önce, elflerin dünyasında geçen The Witcher: Blood Origin zamana yenik düşmüş bir hikâyeyi, ilk Witcher prototipinin yaratılmasını anlatıyor. Ayrıca canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşerek tek bir dünyaya dönüştüğü, dönüm noktası niteliğindeki "Kürelerin Birleşimi"ne yol açan olaylar da gözler önüne seriliyor.Fragman, Blood Origin'in önde gelen karakter üçlüsüne daha iyi bir bakış sunuyor: Éile (Sophia Brown), klanından ve kraliçenin koruyucusu olarak görevinden ayrılarak dünyayı bir şarkıcı olarak dolaşmak için terk eden bir savaşçı. Éile'nin arayışına katılan bir savaşçı olan Fjall (Laurence O'Fuarain) ve çalıntı bir kutsal kılıcı arayan bir elf olan Scian (Michelle Yeoh) maceranın odak noktasını oluşturuyor.

Fragman, üç karakterin nasıl bir araya geleceğini ve neden bu kadar çok insanı dövdüklerini açıklamasa da grubun güzel manzaralara seyahat edeceğini ve görevlerinde çeşitli tehlikelerle karşı karşıya kalacağını şimdiden görebiliyoruz. The Witcher yazarı Declan de Barra, yaklaşmakta olan spin-off için showrunner olacak ve The Witcher showrunnerı Lauren Schmidt Hissrich, Sean Daniel, Jason Brown, Tomasz Bagiński, Jarosław Sawko ve Matt O'Toole ile birlikte baş yapımcı olarak görev yapacak.

The Witcher, 2019'da yayınlanmasının ardından kısa sürede Netflix'in en başarılı orijinal dizilerinden biri haline geldi. İkinci sezonun prodüksiyonu pandemi nedeniyle kısa bir süreliğine durdurulmuş olsa da seri, animasyon yapımıyla platformda hala güçlü bir şekilde büyüyor. Witcher: Nightmare of the Wolf spin-off'u geçen ağustos ayında yayınlandı. Savaşçı, Ciri'nin (Freya Allan) hem canavar avcısı hem de babası olarak kaderini kabul ederken, The Witcher'ın ikinci sezonu Geralt'ı (Henry Cavill) geri getiriyor. İkinci sezonda Geralt, Ciri'yi savaşta ve büyü alanında eğitmeye devam ediyor ve onu olması gereken savaşçıya dönüştürüyor.

BİZE ULAŞIN