Prenses Diana Filmi Spencer'ın Afişi Yayınlandı

Kristen Stewart'ın Prenses Diana’yı canlandırdığı biyografik film Spencer’da afişi yayınlandı.

Giriş Tarihi: 26.08.2021 10:02

Alacakaranlık serisinin yıldızı Kristen Stewart, bu kez Prenses Diana olarak seyirci karşısına çıkacak. "Her peri masalı bir gün sona erer" notuyla, Spencer adlı filmden ilk afiş paylaşıldı. 5 Kasım'da gösterime girecek olan film, Prenses Diana'nın Prens Charles ile evliliğine ve boşanmasına odaklanıyor.

Kristen Stewart'ın Prenses Diana'ya son dönüşümü, herkesi oldukça heyecanlandırdı. Spencer'ın ilk kez yayınlanan afişinde Stewart, göz alıcı bir balo elbisesi giymiş ve dizlerinin üzerinde, muhtemelen Prens Charles'la evliliğinin durumu ve kraliyet ailesindeki rolü yüzünden gözyaşları içinde olduğu anlaşılır şekilde Galler Prensesi'ne hayat veriyor.

Yüzünü göremesek de, Diana'nın Galler Prensesi olarak yaşadığı süre boyunca yaşadığı özel mücadeleleri ve kalp acılarını bilen herkes için görüntü çarpıcı nitelikte.

Kraliyet ikilisi, 15 yıllık evliliğin ardından Ağustos 1996'da boşanmıştı.

"Hepimiz, en azından benim kuşağım, bir peri masalının ne olduğunu okuyup anlayarak büyüdük. Genellikle prens gelir ve prensesi bulur, onu karısı olmaya davet eder ve sonunda prenses kraliçe olur. Masal budur" diyen filmin yönetmeni Pablo Larraín, Deadline'a verdiği röportajda, "Ama biri kraliçe olmamaya karar verip de 'Gidip kendim olacağım' derse, bu büyük bir karardır. Peri masalı tepetaklak olur. Buna her zaman çok şaşırdım ve bunu yapmanın çok zor olduğunu düşündüm. Filmin kalbi budur" demişti.

BİZE ULAŞIN