Wes Anderson’ın Yeni Filminin Kadrosuna Tom Hanks Dahil Oldu

İki Oscar ödüllü Tom Hanks, Wes Anderson'la buluşuyor.

Giriş Tarihi: 05.08.2021 14:36 Güncelleme Tarihi: 05.08.2021 14:38

Tom Hanks, Wes Anderson'ın büyülü dünyasına girmeye hazırlanıyor. İki Oscar ödüllü "Forest Gump" yıldızı, yönetmenin henüz isimlendirilmemiş bir sonraki filminde küçük bir rol oynayacak. Hanks, Tilda Swinton, Bill Murray ve Adrien Brody'nin de aralarında bulunduğu yıldızlar kadrosuna katılarak Anderson'la çalışan oyuncular listesine dahil olacak.

Hanks'in, daha önce Steven Spielberg, Jonathan Demme, Paul Greengrass, Robert Zemeckis ve Coen Brothers gibi isimlerle iş birliği yapan bir oyuncu olduğunu ve sektördeki on yıllar boyunca en iyi auteur yönetmenlerle seçici olarak çalıştığı düşünülürse, bu dikkate değer bir tercih olarak göze çarpıyor. Anderson'ın son filminin konusuyla ilgili ayrıntılar şimdilik gizli tutuluyor.

Anderson, son olarak gazeteciliğe olumlu eleştiriler sergilediği bir aşk mektubu olarak adlandırılan "The French Dispatch"i çekti ve Cannes'da prömiyer yaptı. Film, 22 Ekim'de genel gösterime girecek. Başrollerinde Frances McDormand, Timothee Chalamet, Benicio Del Toro, Elisabeth Moss, Willem Dafoe ve Jeffrey Wright'ın yanı sıra adı geçen Brody, Murray ve Swinton yer alıyor.

BİZE ULAŞIN