Guy Ritchie The Gentlemen ile geri döndü!

Bir süredir popüler yapımlarla anılan Guy Ritchie, The Gentlemen ile alıştığımız, özlediğimiz özüne geri dönüyor!

Giriş Tarihi: 25.01.2020 08:19

Adını Sherlock Holmes, Aladdin, The Man from U.N.C.L.E. ve King Arthur gibi büyük bütçeli yapımlarla sık sık duyuran ünlü yönetmen Guy Ritchie, yeni filmi The Gentlemen ile Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Snatch, Rocknrolla ve Revolver filmlerindeki tarzına havalı bir dönüş yapıyor. Yönetmen "Kendimi tanıdık, bildiğim bir yerde hissediyorum. Alaaddin filmini çekmek de harikaydı fakat burası bambaşka bir dünya" diyerek sevenlerine bekledikleri haberi duyurdu.


Efsane yönetmen Guy Ritchie'den, OSCAR® ödüllü Matthew McConaughey, Collin Farrell, Charlie Hunnam ve Hugh Grant gibi isimlerin yer aldığı yıldızlar geçidi The Gentlemen, 14 Şubat'ta sinemalarda gösterime girecek.


Müthiş kadrosu, komedisi ve soluksuz bırakan aksiyonuyla Guy Ritchie'nin meşhur tarzına geri döndüğü The Gentlemen filminde, milyarder suç baronunun işleri bırakmaya karar vermesiyle yerini kapmak için adeta birbirleriyle yarışan suçlularla baş etmesi gerekecek.

Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Londra'da kurduğu dev suç imparatorluğunu bırakıp ailesiyle birlikte Amerika'ya dönmeye karar verir. İşlerini devretmek için ünlü milyarder Matthew (Jeremy Strong) ile anlaşmayı planlarken, bir yandan da gözü gibi baktığı arazilerini Coach (Collin Farrell) ve çetesinden korumaya çalışır. Attığı her adımı takip eden özel dedektif Fletcher (Hugh Grant) ise Mickey'nin çevirdiği dolapları ortaya çıkarma peşindedir. Bu sonu gelmeyen entrikalar ağında, Mickey hayal ettiği gibi işin içinden sıyrılabilecek midir?


BİZE ULAŞIN