Russian Doll 2. sezonuyla geliyor

İlk sezonuyla Netflix’in en popüler dizileri arasına giren Russian Doll 2. sezon onayını aldı.

Giriş Tarihi: 12.06.2019 15:23 Güncelleme Tarihi: 18.06.2019 17:03

Russian Doll, 2. sezonuyla ekranlara seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Natasha Lyonne'un Nadia rolüyle geri döneceği 2. sezon 8 bölümden oluşacak.

Dizinin yaratıcısı olan, aynı zamanda başrolünü de üstlenen Natasha Lyonne, dün gece Twitter hesabından yaptığı paylaşımla dizinin 2. sezonuyla ekranlara geri döneceğini duyurdu.

Sweet Birthday, Babyyy! #RussianDoll is coming back for Season 2. Let's get loopy.

Russian Doll (@russiandollnetflix)'in paylaştığı bir gönderi ()

"Russian Doll"un yeni sezonu sekiz bölümden oluşacak; Natasha Lyonne, Amy Poehler ve Leslye Headland'in imzasıyla ekrana taşınacak. Eleştirmenlerden tam not olan dizinin ilk sezonu, kendi doğum günü partisinde sonsuz bir döngünün ortasında sıkışıp kalan ve sürekli aynı geceyi yaşamak zorunda kalan Lyonne'un hikayesini işlemişti. Yeni sezonun nasıl bir hikayeyi takip edeceği henüz duyurulmadı.

"Russian Doll"un oyuncu kadrosunda dizinin yaratıcısı Natasha Lyonne'a Greta Lee, Yul Vazquez, Elizabeth Ashley, Charlie Barnett, Chloë Sevigny ve Dascha Polanco gibi isimler eşlik etti. Lyonne ve Headland'in senaryosunu yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Jamie Babbit görev yaptı.

BİZE ULAŞIN