Margot Robbie'den Once Upon A Time In Hollywood açıklaması

Margot Robbie, Quentin Tarantino'nun senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği Once Upon A Time In Hollywood'daki rolüne gelen eleştirilere yanıt verdi.

Giriş Tarihi: 27.05.2019 09:22 Güncelleme Tarihi: 29.05.2019 15:56

Cannes Film Festivali'nde büyük bir heyecanla beklenen ve geçtiğimiz günlerde ilk kez izleyicilerinin karşısına çıkan Once Upon A Time In Hollywood ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Eleştirmenlerin söylediğine göre filmdeki nadir kadın oyunculardan biri olan ve başrol olarak gösterilen Margot Robbie'nin pek fazla repliği yoktu. Bu durumda mikrofonlar Margot Robbie ve Quentin Tarantino'ya çevrildi.

Beyazperde'nin haberine göre, 72. Cannes Film Festivali'nde yarışan ve izleyicilerin karşısına çıkan Once Upon A Time In Hollywood olaylı bir şekilde festival yolculuğuna devam ediyor. Söylenilenlere göre Tarantino, Margot Robbie'nin canlandırdığı Sharon Tate karakterine çok az replik vermişti.

"HİPOTEZİNİZİ REDDEDİYORUM"

Robbie'nin rolü az olmasına rağmen onu da başroldeymiş gibi gösteriyordu. Bu durumda New York Times Magazine'den bir muhabir durumun neden böyle olduğuyla ilgili Tarantino'ya soru yöneltti. Tarantino "Hipotezinizi reddediyorum" sözlerini sarf ederken, mikrofon Margot Robbie'ye geçti.

Robbie "Ekranda görüldüğüm zamanların Sharon'ı onurlandırmak için olduğunu düşünüyorum. Bence trajedi, saflığı kaybetmekle ilgiliydi. Konuşmadan da onun harika yönleri gösterilebilir. İlginç bir şey olarak onu diyaloglar olmadan da keşfetmek için bolca zamanım olduğunu hissettim. Nadiren bir karakterimle bu kadar çok zaman geçirme imkanı bulurum" sözlerini sarf ederek açıklama yaptı. Ancak Tarantino, açıklama yapma gereği duymadı.

BİZE ULAŞIN