Gamze Keçeli, IOMA Paris’in Marka Yüzü Oldu

Dünyaca ünlü cilt bakım markası IOMA Paris’in marka yüzü ünlü oyuncu Gamze Keçeli oldu.

Giriş Tarihi: 02.02.2022 12:01

Unilever'in 8 yıllık Ar-ge çalışmasının ardından ortaya çıkan kişiselleştirilmiş cilt bakımının 1 numarası şimdi Türkiye'de.

"YAŞININ EN GÜZELİ OL"
Ürünün marka yüzü olarak açıklanan, cildine ve bakımına verdiği önemi her fırsatta dile getiren Gamze KEÇELİ 'Yaşının en güzeli ol' markanın mottosu ile kendisini çok iyi yansıttığını belirterek, iş birliğinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. Gamze Keçeli 'Teknolojik bir yaklaşım ve yenilikleri ile etkili cilt bakımı hayallerimizi gerçekleştirecek.'

Markanın fotoğraf çekimlerine ünlü fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz imza attı. Çok özel karelere imza atılan çekim gününe Gamze Keçeli'nin güzelliği ve cildinin ışıltısı damga vurdu.

"PARMAK İZİNİZ GİBİ CİLT BAKIM KREMİNİZ DE FARKLI OLSUN"
Türkiye ve dünya pazarında 'Parmak İziniz Gibi Cilt Bakım Kreminiz De Farklı Olsun' diye giriş yapan cilt bakım markası IOMA Paris sayesinde kişiye özel cilt bakımı artık teknoloji ile hayallerinizin çok ötesinde bir seviyede birleşiyor. Seçkin eczanelerde bulunan cilt analiz robotları ile cildinizin analizini yaparak, cildinizin ihtiyacına yönelik formülü tespit edip size özel laboratuvarında anında gözlerinizin önünde cilt bakım kreminiz üretilebiliyor.

BİZE ULAŞIN