Kingdom Come Deliverance artık ücretsiz!

Popüler oyunlardan biri olan Kingdom Come Deliverance ücretsiz olarak indirilebiliyor. Sevilen aksiyon-rol yapma oyunu Epic Games'in sanal mağazası Epic Store’da bu haftanın ücretsiz oyunları arasında yerini aldı. Peki Kingdom Come Deliverance nasıl bir oyun, sistem gereksinimleri neler?

Giriş Tarihi: 17.02.2020 17:41 Güncelleme Tarihi: 17.02.2020 17:42

Epic Games'in sanal mağazası Epic Store üzerinden Kingdom Come Deliverance oyununu 13-20 Şubat tarihleri arasında indirebilirsiniz. Bu sayede kütüphanenize eklediğiniz oyunu artık ücretsiz olarak istediğiniz zaman oynamanız mümkün olacak.

KINGDOM COME DELIVERANCE NASIL OYNANIR?

Orta Çağ'da geçen bir oyun olan Kingdom Come Deliverance, grafikleri ve seslendirmeleriyle sanki içerisinde yaşıyormuşçasına his veriyor. Karakterinizi hayatta tutmaya çalışırken düşmanlarınıza karşı da mücadele veriyorsunuz. Size verilen görevleri yaparken kalkanlarınız, silahlarınız bu noktada büyük önem taşıyor. Özellikle zırhlar dikkat edilmesi gereken konular sizi korurken düşmanlarınızı da alt etmenize olanak tanıyor. Yakın dövüşte birebir nasıl savaşıldığını çok iyi görebiliyorsunuz. Sıkılmadan oynayacağınız ve sürükleyici bir hikayesinin olduğunu söyleyebiliriz.OYUN İÇİN ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: OS 64 bit Windows 7 veya 64 bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3 GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
Ekran Kartı: NVIDIA GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

BİZE ULAŞIN