: Nejat'la karşılıklı oynamak benzersiz bir duyguydu

Kaybedenler Kulübü Yolda ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Hande Doğandemir, film ve kariyeri hakkında merak edilenleri cevapladı.

Şu sıralar 'nın vizyonu için gün sayan , samimi açıklamalarda bulundu.

Kaybedenler Kulübü'nün ikincisinin çekileceğini öğrendiğimde çok heyecanlanmıştım. Öncelikle Nejat'la karşılıklı oynadık ve bu benzersiz bir duyguydu. Tüm ekip harikaydı, çok güzel bir deneyimdi.

- Doğru işi beklemeyi tercih ediyorum, hiç acelem yok. Ara vermişim gibi görünebilir ama bu özellikle verilmek istenen bir ara değil, sadece doğru işi beklemekle ilgili. Her an ekranda olmak gibi bir kaygım yok.

ZAYIFLAMASIYLA İLGİLİ; "PİLATES VE YÜRÜYÜŞ

yapıyorum. Özel bir hocayla birlikte çalışıyorum. Dans ediyorum, hareketli olmaya çalışıyorum. Saçlarıma her zaman özen gösteriyorum. Cildimi temiz tutuyorum, çünkü bolca makyaja maruz kalıyoruz. Doğal ürünler kullanmaya çalışıyorum.

HOLLYWOOD'DAKİ TACİZ KARŞITI PROSTESTOLARLA İLGİLİ

"Artık bir şeyler sesli ifade ediliyor ve kadınların bu cesareti beni umutlandırıyor. Kadın her zaman ikinci sınıf vatandaş. Bunun okumakla, kültürel yapıyla lakası yok. Hollywood'da gıptayla izlediğimiz kadınlar bile bunu söylüyorsa kadının toplumdaki yerinde ciddi bir problem var diyebiliriz.

- Beni hayatta en iyi tanıyan kişi annem.

- Şimdi yola çıkarsam gideceğim yer Tayland. Seyahat etmeyi çok seviyorum, fotoğraf çekmeye özel bir ilgim var. Bir fotoğraf koleksiyonum var, ileride onunla ilgili bir şeyler yapmak istiyorum.

BİZE ULAŞIN