YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www2.esquire.com.tr

Victoria's Secret melekleri yine göz kamaştıracak!

Yılın merakla beklenen moda şovu Victoria's Secret Fashion Show, 30 Kasım 2016 tarihinde gerçekleşti. 31 Aralık yılbaşı gecesi Türkiye'de izleyicileriyle buluşacak olan yılın moda şovu TLC kanalında saat 24:00'te yayınlanacak. Victoria's Secret tarihinde ilk kez bu yıl Paris'te yapılan defilesinde Irina Shayk ve Bella Hadid, ilk kez bu yıl kanat takacak.

Dünyada ilgiyle takip edilen iç çamaşırı markası Victoria's Secret defilesi 30 Kasım 2016 gecesi ilk kez Paris'te gerçekleşti. Birbirinden güzel mankenlerin yer aldığı 2016 Victoria's Secret Fashion Show'da birçok ilk yaşandı.

Ünlü modeller Irina Shayk ve Bella Hadid, ilk kez 'kanat taktığı' gecede Gigi Hadid ve Kendall Jenner gibi son dönemin en gözde modelleri, Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio gibi kıdemli Victoria's Secret modelleriyle aynı podyumda yürüdü.

Geçtiğimiz yılın en çok konuşulan iki modeli Kendall Jenner ve Gigi Hadid, 2016 Victoria's Secret Fashion Show'da tek seferlik kalmadı ve iki ünlü model bu yıl da defilede yer aldı.

Victoria's Secret Fashion Show'da bu yıl The Road Ahead, Secret Angel, Mountain Romance, Pink Nation, Dark Angel ve Bright Night Angel olmak üzere 6 tema işlendi.

BİZE ULAŞIN