: Erkekte Neye Tahammül Edemiyor?

Oyuncu

Giriş Tarihi: 25.09.2012 18:18 Güncelleme Tarihi: 02.10.2012 17:17

Hayatta sahip olduğun en büyük lüksün nedir?

En büyük lüksüm, her zaman, her verdiğim kararda yanımda olan ve beni destekleyen ailemdir. İstediğim şeylerin peşinden koşmam gerektiği konusunda, beni her zaman yüreklendirdiler. Onlarsız hiçbir şey başaramazdım.

Karşı cinste en tahammül edemediğin özellikler nelerdir?

Samimiyetsizlik. Her zaman doğallıktan yana bir insan oldum; ama çoğu erkek, aslında olduğu kişi gibi görünmekten kaçıyor. Bu da, beraberinde dürüstlükten uzak, sahte ilişkilerin yaşanmasına neden oluyor.

Facebook ve Twitter gibi sosyal mecralarla aran nasıl?

Bilgisayar karşısında uzun zaman harcamayı sevmediğim için; yakın zamana kadar, sosyal ağların hiçbirinde hesabım yoktu. Fakat benim adıma açılmış bir sürü sahte hesap olduğunu fark ettim ve bunlarla başa çıkabilmek için, Twitter hesabı açtım. İtiraf ediyorum; kısa sürede bağımlısı haline geldim ve şu anda, Twitter'da zaman geçirmekten zevk alıyorum. Gündemi takip etmek, kendinizle ilgili doğru haberler verebilmek, sizi sevenlerle iletişim kurabilmek için çok güzel bir yol.

En son hangi kitabı okudun?

Ahmet Ümit'in İstanbul Hatırası adlı kitabını okudum.

Kendinde beğenmediğin yönlerin ya da fiziksel olarak rahatsız olduğun bir yerin var mı?

Biraz sabırsızım, bu özelliğimi pek sevmiyorum ve daha sabırlı bir insan olmaya çalışıyorum. Sabırsız bir yapıya sahip olmak, insanı çok yoruyor. Bazen, bazı şeyleri zamana bırakmak gerekiyor. Bence bir yerinizden fiziksel olarak rahatsız olmak, kendinizi başkalarının fiziksel özellikleriyle kıyaslamak anlamına geliyor. Bunu hiçbir zaman yapmadım; bu nedenle, sahip olduğum her şeyle gayet barışığım.

Seni en çok ne heyecanlandırır?

İşimle ilgili konulardaki bekleme süreci, beni çok heyecanlandırır. Beni bu mesleği yapmaya iten şeylerden biri de, bu heyecan zaten.

Herhangi bir fobin var mı?

Asansör gibi kapalı alanlarda mahsur kalmaktan korkuyorum.

Gardırobunda "olmazsa olmaz'' dediğin üç şey nedir?

Jean'lerim, siyah küçük elbiselerim ve hasır dolgu topuk ayakkabılarım.

Güzel bir haber aldığında ilk olarak kiminle paylaşırsın?

Her şeyimi, ilk önce annemle paylaşırım.

Hiç kimsenin bilmediği, farklı bir özelliğin var mı?

Bilinmeyen bir yönüm yok ama ama inatçı bir insan olduğumu, az kişi bilir.

BİZE ULAŞIN