Evlilik sözleşmesini imzalamayı reddetti

İngiltere tahtının 5. sıradaki varisi Prens Harry’nin nişanlısı Meghan Markle’a güvenin tam olduğu ve 42 miyon dolar serveti bulunan prensin çiftin mal paylaşımını düzenleyen herhangi bir sözleşmeyi imzalamayacağı belirtildi.

Giriş Tarihi: 19.03.2018 10:51 Güncelleme Tarihi: 19.03.2018 10:52

Prensi Harry'nin ABD'li nişanlısı ile evliliğinden önce "mal rejimi sözleşmesi"ni imzalamayı reddettiği açıklandı. İngiliz basınına konuşan 33 yaşındaki prensin arkadaşı konu hakkında, "Harry'nin kafasında evlilik sözleşmesini gerektirecek hiçbir kuşku yok. O sadece bir kez evleneceğine ve evliliğinin hayatının sonuna kadar süreceğine inanıyor, bu yüzden herhangi bir mal paylaşımı sözleşmesine gerek duymuyor." ifadelerini kullandı.

'nin annesi 'dan kalan 18 milyon dolarlık miras ile toplam servetinin 42 milyon doları bulduğu iddia ediliyor. 36 yaşındaki dizi ve sinema oyuncusu Markle'ın serveti ise daha 5 buçuk milyon dolar olarak açıklanmıştı. İngiltere kraliyet ailesinin veliahtı Prens Harry ile ABD'li oyuncu Meghan Markle'ın 2 bin 640 davetlinin katılacağı düğün töreni 19 Mayıs'ta St. George's Şapeli'nde gerçekleşecek.

BİZE ULAŞIN