ve 'ın düğün tarihi belli oldu

Prens Harry ve Meghan Markle'ın düğün tarihi netleşti. Az önce yapılan açıklamaya göre ünlü çift 19 Mayıs'ta evlenecek.

Buckingham Sarayı, İngiltere Prensi Harry ve 'ın 19 Mayıs 2018'de evleneceğini duyurdu.

Nişan tarihleri tarafından açıklanan Harry ve Markle, kameraların karşısına geçerek duygularını paylaşmışlardı. İngiltere tahtının beşinci sıradaki varisi Prensi Harry (33) ve ABD'li oyuncu Meghan Markle (36), Prens Charles'ın çiftin nişanlandığını duyurmasının ardından Kensignton Sarayı'nda birlikte ilk röportajlarını verdi.

Nişan yüzüğüyle ilk kez görülen Markle ile mavi bir takım elbise giyen Prens Harry, röportaj süresince el ele tutuşarak ilişkileri hakkındaki detayları anlattı.

Çift, evlilik teklifinin Kensington Sarayı'ndaki Nottingham Cottage'da akşam yemeği için tavuk pişirirken gerçekleştiğini söyledi. ABD'li oyuncu Meghan Markle, Prens Harry'nin "çok tatlı, doğal ve romantik" bir şekilde evlilik teklifi yaptığını belirtti.

Markle, Prens Harry'nin evlilik teklifi için diz çökmesinin ardından ve prens daha cümlesini bitirmeden aniden "Evet" dediğini aktardı.

Prens Harry; "Meghan'a inanılamayacak kadar hızlı bir şekilde aşık oldum. Sanki bir anda gökyüzündeki bütün yıldızlar belirdi. Her şey mükemmeldi. Bu güzel kadın, kelimenin tam anlamıyla hayatıma girdi- ben de onun hayatına girdim" diyerek, Meghan Markle ile ileride bir aile kurmak istediğini belirtti. "Çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna ise "Her şey sırayla" yanıtını verdi.

BİZE ULAŞIN