Star Wars Skywalker’ın Yükselişi konusu ve oyuncuları

Yönetmenliğini J.J. Abrams’ın yaptığı macera ve bilim kurgu severlerin merakla beklediği Star Wars Skywalker’ın Yükselişi filmi ile ilgili yeni bilgiler de geliyor. Başrollerinde yetenekli oyuncuların yer aldığı Star Wars Skywalker’ın Yükselişi’nin ne zaman vizyona gireceği heyecan konusu oldu.

Giriş Tarihi: 27.08.2019 16:25

Star Wars Skywalker'ın Yükselişi ile ilgili yayınlanan yeni görüntüler, izleyicileri daha da heyecanlandırdı. 19 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek olan Star Wars Skywalker'ın Yükselişi filmi, bu gösterim ile son bulacak. Nehir üzerindeki Rey ve Kylo Ren düellosu oldukça dikkat çekiyor.

STAR WARS: SKYWALKER'IN YÜKSELİŞİ FRAGMAN

STAR WARS: SKYWALKER'IN YÜKSELİŞİ KONUSU VE OYUNCULARI

Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac gibi başarılı isimler yer alıyor. Kylo Ren Büyük Lider Snoke'u öldürmesinin ardından İlk Düzen'in yeni Büyük Lider'i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker'ın Güç'le birleşmesinden sonra Rey kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey'in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen'de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş'i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir.

BİZE ULAŞIN