Peaky Blinders: Gangsterler 5. sezona hazır

Giriş Tarihi: 02.08.2019 12:35 Güncelleme Tarihi: 02.08.2019 12:36

Başrolde hayran olduğumuz Cillian Murphy'nin karizmatik kriminal Tommy Shelby'ye can verdiği Peaky Blinders'ın beşinci sezonundan ilk fragman geldi.

Birmingham'lı Peaky Blinders çetesinin hikayesini anlatan dizide bu sezon işe siyaset de karışacak. Beşinci sezon, bu sene BBC One'da yayınlanmasının ardından Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

Çete başı Tommy Shelby'nin beşinci sezondaki karakteriyle alakalı konuşan dizinin yaratıcısı Caryn Mandabach, Tommy'nin bu sezon daha çok Don Draper, Walter White veya Tony Soprano'ya benzediğini söylüyor.

The Witch, Split ve Glass gibi filmlerdeki performansıyla gözleri üzerine çeken Anya Taylor-Joy'un yanı sıra Neil Maskell, Kate Dickie, Cosmo Jarvis, Emmett J Scanlan, Elliot Cowan, Charlene McKenna, Andrew Koji ve Daryl McCormack gibi isimlerin de kadroya katıldığı beşinci sezonun bir diğer sürprizi ise Anna Calvi'den diziye özel soundtrack!

Yeni sezonun çekimleri tamamlanan ve Birmingham'da gerçekleşen ön gösterimi ile bir grup seyirci için görücüye çıkarılan beşinci sezon fragmanını buradan izleyebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN