Instagram rekortmeni yumurta, Kylie Jenner'ı geride bıraktı

"World_Record_Egg" isimli, sadece Instagram'ın en çok beğenilen fotoğrafı olmak adına açılmış profil, amacına ulaştı. Kylie Jenner'ın çok beğenilen fotoğrafı artık rekorun sahibi değil. Yeni rekortmeni selamlayın!

Giriş Tarihi: 14.01.2019 15:20
Kardashian ailesiyle birlikte şöhret basamaklarını hızla tırmanan Kylie Jenner, geçtiğimiz yıl Şubat ayında paylaştığı gönderiyle Instagram tarihin en çok beğenilen fotoğrafının sahibi olmayı başarmıştı.

View this post on Instagram

stormi webster 👼🏽

A post shared by Kylie (@kyliejenner) onFakat bu rekor, bahsi geçen rekoru geçmeyi ant içmiş bir yumurta tarafından geçildi ve tabiri caizse tarihin tozlu raflarına kaldırıldı."World_Record_Egg" isimli, sadece Instagram'ın en çok beğenilen fotoğrafı olmak adına açılmış profil, 4 Ocak'tan bu yana rekor beğeni alarak hayalini gerçekleştirdi. Meşhur yumurta, şu an için 26 milyonun üzeirnde bir beğeni sayısına sahip. Rekorun eski sahibi Kylie Jenner da bu duruma kayıtsız kalmayarak asfaltta yumurta pişiridği bir video ile bu mücadele aktif olarak katılmış oldu. Sıradaki rekortmen kim olur?

View this post on Instagram

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

BİZE ULAŞIN