"İntihardan Argento sorumlu değil"

Oyuncu Rose McGowan, Asia Argento’yu ünlü şef Anthony Bourdain’ın intiharından sorumlu tutulamayacağını belirten bir açık mektup ile savundu.

Oyuncu , dün yayımlanan açık mektubunda ünlü şef 'ın oyuncu sevgilisi 'yu savundu. McGowan, "Cinsiyetçi davranmayın ve yanlış yere suçlayarak bir kadını yakmayın" dedi. McGowan ayrıca, "Anthony'nin içindeki savaş onun savaşıydı ama şimdi Asia mermileri yemesi için savaş alanına bırakılıyor. Onu, bir başkasını, hatta Anthony'yi suçlamak adil ve kabul edilebilir değil. Sizden yargılamadan önce daha iyi olmanızı, daha derin bakmanızı, ruhsal hastalıklar, intihar ve depresyon hakkında okumanızı ve öğrenmenizi istiyoruz" dedi.

"İntihar korkunç bir şey ama kişisel bir seçim" diyen McGowan, ilişkilerinde hem Argento'nun hem de Bourdain'ın depresyon sorunu olduğunu ama Bourdain'ın tedavi görmediğini ve son günlerinden doktorun tavsiyelerine uymadığını belirtti. Ünlü oyuncu, "Bu Anthony'nin seçimiydi, Asia'nın değil. Depreresyonu kazandı" ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN