Festivali başladı

Dünyanın en büyük açık hava müzik festivali olarak bilinen Coachella başladı.

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bulunan Vadisi'nde düzenlenen Coachella Festivali dün başladı. Bu yıl Beyonce, The Weeknd ve Eminem gibi dünyaca ünlü yıldızların sahne alacağı 2018 Coachella Müzik Festivali için güvenlik alarmı verildi.

Dünyanın en büyük açıkhava festivali Coachella başladı. Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde düzenlenen Coachella Müzik ve Sanat Festivali 22 Nisan'a kadar sürecek.


Festivalin ilk akşamında The Weeknd sahne aldı.

ABD'deki festival için etkinliğin yapılacağı alanın etrafı insansız hava araçları ve drone'lar tarafından her saniye kontrol edilecek. Festivale katılanlar, metal dedektörlerle aranacak.

Festivalin gözde isimleri geçtiğimiz sene hamileliği nedeniyle festivale katılamayacağını son anda açıklayan Beyonce, 2017 yılında adından en çok söz ettiren isim olan The Weeknd ve geride bıraktığımız yılın kapanışını efsanevi bir şekilde yapan Eminem...


Coachella'nın ilk gününde sahne alan Kygo izleyicilerine bir sürpriz yaparak Rita Ora ile Jamie Foxx'u sahnesinde misafir etti.

Bilet fiyatlarının 20 bin dolara çıktığı festival için birçok ünlü, günler öncesinden ABD'ye gitti. Coachella'ya VIP bölümde katılmak ve bu dönem Kaliforniya'da lüks bir otelde konaklamak ise kişi başı yaklaşık 30 bin dolara mal oluyor.

BİZE ULAŞIN