’tan yeni film

Emmy ve Altın Küre ödüllü The Handmaid’s Tale dizisinin ödüllü oyuncusu Elisabeth Moss, ‘The Kitchen’ filminde rol alacak.

Mad Men dizisiyle tanınan, Emmy ve Altın Küre ödüllü The Handmaid's Tale dizisiyle dünya çapında üne ulaşan ABD'li oyuncu 'un yeni projesi belli oldu. İki Altın Küre ödüllü Moss'un, mafya filmi 'The Kitchen'da rol alacağı öğrenildi. Andrea Berloff'un yönetmenlik koltuğuna oturacağı filmde Moss'un yanı sıra Melissa McCarthy ve Tiffany Haddish de rol alacak. Filmin yapımcılığını Michael De Luca üstleniyor.

Ollie Masters ve Ming Doyle'un yazdığı aynı isimli çizgi romandan uyarlanan film, klasik bir gangter hikayesini ele alıyor. 1970'lerde, New York'taki Hell's Kitchen'da geçen filmde, FBI'ın bazı mafya babalarını ve üyelerini yakalamasından sonra, İrlandalı gangsterlerin eşleri mafyanın yönetimini üstleniyor.

Filmde, yeni hayatındaki şiddete aşık olan, istismarcı bir kocanın çekingen eşini oynayan Elisabeth Moss, The Handmaid's Tale dizisinin ikinci sezonuyla da TV ekranlarında olacak.

'The Kitchen' filminin Amerika'daki gösterim tarihi 20 Eylül 2019 olarak açıklanırken, henüz Türkiye'deki vizyon tarihi bilinmiyor.

BİZE ULAŞIN