Esquire - Bakılacaklar
Esquire
 

Adrienne neredeyse biz oradayız!

Coppacabanna sahilinde salınıp duran Brezilyalı güzellerin namını bilmeyeniniz yoktur. Gökyüzü maviye kesip güneş tepede konuşlandımı, Brezilya'nın anlı şanlı güzelleri bu sahili âdeta istila eder; tek gayeleri, ünlü bir ajans tarafından fark edilerek güzelliklerini paraya ve şöhrete çevirmektir. Nice top modeli topluma kazandıran plajın son meziyeti ise güzeller güzeli Adriénne Ferriera. Son bir senedir, podyumların en çok konuşulan modellerinden biri olan Ferriera, "ayağının kumuyla" sayfalarımıza konuk oldu...

Daha 19 yaşında olan Ferriera'nın en büyük hayali moda tasarımcısı olmak. Evindeki çalışma odasında, 1970'li yıllara özgü çizimler yaptığını vurgulayan Brezilyalı güzel, tasarımlarını -şimdilik- kimseyle paylaşmayı düşünmüyor. Bazı giysilerini nereden aldığını soranlara ise muzır bir tebessümle karşılık veriyor!

En uzun ilişkisi yalnızca iki hafta sürmüş. Nedeni, aradığı insanı bulamamak değil, beraber olduğu erkeklerin kendisini oldukça fazla kıskanmasıymış. Hatta bir keresinde eski erkek arkadaşı, haber vermeden çalıştığı sete gelip onu görmek istemiş. Peki, Ferriera ne yapmış? "Sonra görüşelim." ricasını kabul etmeyen ve dışarıdan kendisine sürekli seslenen sevgilisine, üzerinde "Kaybol!" yazan bir not kâğıdı göndermiş!

FOTOĞRAFLAR: BRAD STARKS

Sayfayı Gönder
"));